KURUMSAL

Karagöz Ticaret

Cafe Lokanta Malzemeleri Alanlar;

Cafe, lokanta, restoran ve turizm tesisleri için mutfak, en önemli donatıların başında gelir. Nitelikli mutfak ekipmanları ve ihtiyaca uygun mutfak malzemeleri, ortaya çıkarılacak işin niteliği üzerinde doğrudan ve ciddi seviyede etkilidir. Mutfak malzemelerinin tedarikinde, sıfır ürün satın almak ise kimi durumlarda maliyetli olabilir. Bu durumda ikinci el mutfak malzemeleri satışı yapan bir çözüm ortağına ihtiyaç duyarsınız ki,

www.cafelokantamalzemelerialanlar.com sitesi üzerinden online hizmet veren Karagöz Ticaret size bu konuda kapsamlı desteğini sunabilir. Bunun yanında firmamıza dilerseniz atıl durumdaki ekipmanlarınızın satışını yapabilir veya komple tüm ekipmanınızı bize devredebilirsiniz. Standartlarımıza uygun olması ve fiyatlar noktasında mutabık olmamız durumunda, ekipmanlarınızı satın alabilir ve sizi ciddi bir uğraşıdan kurtarabiliriz.

Nitelikli Mutfak Malzemeleri;

Endüstriyel mutfak malzemeleri herhangi bir mağazadan kolaylıkla ulaşabileceğiniz ürünler değildir. Bu noktada detaylı araştırmalar yapmanız gerekecektir ki, özellikle kullanım ömrü ve kalitesi noktasında sizi tatmin edecek ürünleri bulmanız da zor olabilir. Biz ikinci el olarak alımını yaptığımız ürünleri detaylı biçimde analiz ediyor ve gerekiyorsa revizyonlarını da yaparak sizlere ulaştırıyoruz. Bu sayede sıfır ayarında ürünlere uygun fiyatlarla erişebilme olanağına da sahip oluyorsunuz.

Mutfak malzemelerinizin satışı ise çok daha sıkıntılı bir süreçtir. Online ikinci el satış platformlarında bu ürünleri elinizden çıkarmak çok zor olabilirken, değerinde satış imkanı da bulamayabilirsiniz. Karagöz ticaret olarak biz, hem satıcıların hem de alıcıların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabileceğimiz çözümleri sunarız. Bize şimdi ulaşarak, ihtiyacınız olan ürünleri hemen satın alabilir veya satmak istediğiniz eşyalarınız ile ilgili görüşebilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın !

Size yardım etmek için buradayız.Bize 7/24 Whatsapp'tan, Mail'den, Sosyal Medya Hesaplarımızdan ve 0 (542) 210 34 42 numaralı hattan ulaşabilirsiniz.